Banery reklamowe – jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do klienta

20 lutego, 2021
banery reklamowe jeden z najskuteczniejszych sposobow dotarcia do klienta
376
Views

Banery reklamowe to jedna z najpopularniejszych form promocji osób, towarów, usług, wydarzeń, towarów lub akcji. Banery mogą występować w wielu różnych rozmiarach i wariantach. Dzięki swojej sporej zazwyczaj wielkości gwarantują, że przyniosą pożądany efekt reklamowy.

Wymiary banerów reklamowych zależą od klienta i mogą one mieć nawet do kilkunastu metrów kwadratowych. Baner doskonale sprawdzi się wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Banery wielkoformatowe w zależności od potrzeb są jedno- lub dwustronne. Mają rusztowania reklamowe lub posiadają elementy pozwalające na przytwierdzenie ich na przykład do ściany budynku. Montaż i demontaż banera jest dość łatwy, można go zwijać i rozwijać, co nie powoduje zwykle jego uszkodzenia.

Od czego zacząć druk banerów?

Druk banera zaczyna się oczywiście od sporządzenia projektu. Aby baner spełnił swój reklamowe zadanie, musi się znaleźć na nim:

  • logo firmy
  • jej dane
  • dobre hasło reklamowe

Trzeba też zwracać uwagę na to, aby elementy graficzne banera nie były za małe lub niewyraźne. Warto również skomponować baner tak, aby jego barwy pasowały do miejsca, w którym ma się znaleźć. Ważne jest również to, aby taki projekt został wykonany w kolorystyce CMYK. Druk banerów przebiega zwykle szybko, ale tyko wtedy, gdy plik zostanie prawidłowo przygotowany. Oto kilka podstawowych zasad:

  • końcowe wymiary banerów reklamowych muszą być większe o tak zwane spady drukarskie, które mają minimum 20 mm z każdej strony.
  • informacje ważne z punktu widzenia odbiorcy muszą zawsze być w jego środkowej części, co najmniej 50 mm od krawędzi banera. To zagwarantuje, iż w czasie, gdy baner będzie oczkowany nie zdarzy się zasłonięcie tekstu.
  • banery wielkoformatowe muszą mieć odpowiednią rozdzielczość pliku graficznego. Ta optymalna wynosi 150 dpi.
  • projekt należy przesłać do drukarni w skali 1:1, w formacie TIFF lub JPG.

Baner reklamowy – cena Warszawa

Banery reklamowe Warszawa wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Druk banerów odbywający się w technologii solwentowej, powoduje, iż jest on odporny na działanie czynników zewnętrznych: wilgoci, mrozu lub słońca nawet przez kilka lat, dlatego klient nie musi inwestować w nowy baner co jakiś czas.

Cena banerów reklamowych w mieście Warszawa zależy przede wszystkim od ich wielkości i nakładu. Te najprostsze, najmniejsze i w nakładzie jednej sztuki mogą kosztować nawet od kilkudziesięciu złotych.

Wymiary największych banerów reklamowych ogranicza praktycznie tylko zapotrzebowanie klientów, ponieważ drukarnia banerów Warszawa do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie. Wysokość ceny druku baneru zależy też o szybkości wykonania zlecenia. Te wszystkie części składowe kosztów dotyczą również banerów wyborczych, które – jeżeli chodzi o technikę wykonania – nie różnią się od innych projektów.

Banery reklamowe na adres klienta

Każdy zamówiony baner reklamowy pochodzący z druku banerów Warszawa wysyłamy za darmo na wskazany przez klienta adres. Warto rozpocząć współpracę z drukarnią banerów Warszawa, ponieważ banery reklamowe to dziś jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do klienta.

Źródło: Shark Design Drukarnia Warszawa

Article Categories:
Biznes · Technologie

Comments are closed.